Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis@loud.computer vai danko@very.lv.
Pasakas.net


Cienījamie autori un tulki!

Sirsnīgi pateicamies par Jūsu darbu, talantu un iespēju tos baudīt daudziem bērniem tuvās un tālās zemēs. Jūsu darbus klausās ne tikai Latvijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Igaunijā, Zviedrijā, Īrijā, Kanādā, Lietuvā, Lielbritānijā, Vācijā, Krievijā, Francijā, Somijā un Ukrainā, bet arī tādās tālās zemēs kā Čīle, Gvatemala, Irāna, Ruanda, Angola, Malaizija un Japāna – visur, kur vien pasaulē ir bērni, kas saprot latviešu valodu.

Lūdzam Jūs saistīties ar mums, lai dotu mums iespēju taisnīgi atlīdzināt Jūsu ieguldījumu.


Dear authors and translators!

We are sincerely grateful for the work you have done, for your talent and for the opportunity for many children near and far to enjoy it. Your works are being listened to not only in Latvia, USA, Estonia, Sweden, Ireland, Canada, Lithuania, Great Britain, Germany, Russia, France, Finland and Ukraine but also in such far away lands as Chile, Guatemala, Iran, Rwanda, Angola, Malaysia and Japan – everywhere where there are children who understand Latvian language.

We request you to contact us so we can have a chance to fairly indemnify Your stake.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
  • Pasaku jaunumi
  • Pievienot Google