Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net

Jaunumi

Aicinām balsot par mūsu projektu

Kādā krāsā ir pazaudētais Vecīša cimdiņš? Kā izskatās pelīte pīkstīte un zaķītis baltļipītis? Vai pēc pasakas izlasīšanas vai noklausīšanās domā par tās tēliem?

Mēs gribam Jums dot iespēju pasaku tēlus atdzīvināt krāsās. Mūsu mērķis ir izveidot uz pazīstamiem un iemīļotiem pasaku un animāciju filmu sižetiem balstītas krāsojamās lapas, kuras bez maksas būtu pieejamas lejuplādei portālā vai arī, izmantojot zīmēšanas rīku, būtu iespēja krāsot te pat portāla zīmēšanas sadaļā.

Tu vari mums palīdzēt, lai pavisam drīz krāsojamās lapas būtu pieejamas ikvienam. Balso par projetu „Pasakas.net krāsojamās lapas bērnu attīstībai” un pastāsti par šo projektu arī citiem. Ikviens var par projektu balsot divas reizes – gan portālā draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=454, gan labdarības projekta LabieDarbi.lv balsojumu lapā: http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/pasakasnet-krasojamas-lapas-bernu-attistibai.html

Krāsošana bērnam palīdz veidot rokrakstu, attīsta rūpību, pacietību un precizitāti, kā arī palīdz attīstīt pirkstu un roku muskuļus un veicina krāsu uztveri un attēla izprašanu. Ar krāsām bērns pauž savas emocijas, kas var veicināt emocionālo attīstību. Tāpat, ja krāsojamās lapas izmanto grupu nodarbībām, tas var veicināt bērna socializēšanos ar citiem.

Ceram, ka mums kopā izdosies!

Pievienots: 01.08.2012

Komentāri

 • Marta Stankeviča, 01/08/2012 21:19

  Ja es zinātu kā nobalsot es jau sen to būtu izdarījusi:D

 • Jeļena, 02/08/2012 07:37

  Nobalsot ir iespējams: http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/pasakasnet-krasojamas-lapas-bernu-attistibai.html kā arī: http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/ Pasteidzies atbalstīt labas idejas!!! Labo Darbu komanda

 • liva , 06/08/2012 09:54

  forsa ideja : ]

 • saulus, 06/08/2012 17:20

  skaists zimejums

Komentāru pievienošana atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
 • Pasaku jaunumi
 • Pievienot Google