Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net

Jaunumi

Jauns konkurss!

Droši vien esi ievērojis, ka jau kādu laiciņu portālā iespējams noklausīties un izlasīt pasakas arī citās valodās. Tagad aicinām Tevi radoši izpausties, izdomājot jebkuras cittautu pasakas turpinājumu.

Izmantojot jebkuras cittautu pasakas varoņus vai sižetu, aicinām izdomāt, uzrakstīt un atsūtīt mums pasaku par to, kāda būtu šī pasaka  "Pēc 100 gadiem...". Var izmantot kādas pasakas sižetu, „ieliekot” to 2010.gadā, vai turpināt pasaku, izdomājot, ko dara galvenie personāži pēc 100 gadiem, vai izdomāt kādas pasakas galveno varoņu dzīvi un darbus vai nedarbus, ja viņi dzīvotu mūsdienās.

Līdz 15.oktobrim gaidīsim pasakas e-pasta adresē pasakas@pasakas.net  ar norādi "Pēc 100 gadiem...". Lūdzu neaizmirsti norādīt savu vārdu, uzvārdu, vecumu un precīzu e-pasta adresi.

Balvas

Galvenā balva – pasakains T-krekls un krūze ar Burtu Sargiem no uzvelckreklu.lv Iespējamas papildus un pārsteiguma balvas.

Zīmējuma autors Miks Eduards Valters, 7 gadi

Pievienots: 15.09.2010

Komentāri

 • Karīna, 22/09/2010 14:55

  Foršs zīmējums!!!

 • megija, 22/09/2010 21:56

  reāls ļēpājums

 • elina anna janusausaka, 27/09/2010 20:39

  Kapec suni ir gudri.tad abi divi sunisi pastaigajas un ieraudzija to dievinu un prasija vai negribi mus atburt atpakal par cilvekiem bet dievins teica nee jo jo tad uz pasaules bus mazak sunu.Dievins teica es jums dosu visu ko velesietie bet nebursu jus atpakal vini pienema jautajumu.Tad peksni vinus kads vec vecitis panema pie sevis jo redzeja ku piemiligi sunisi vini ir vini no sakuma negribeja bet vaidzeja.Vecitis vinus baroja satigi bet pats neka needa tad abi sunisi izdomaja kad vaig sameklet vinam naudinu un satika ka likts dievinu un teica ka viniem vaig naudinu un un todievins ari iedeva.Kad aizgaja majas iedeva vecitim naudinu un vecitis to pienema un abi sunisi un vecitis bija laimigi.

 • Agate!!!, 29/09/2010 18:18

  mums skolā izdalija šīs te konkursu labiņas kur viss bija uzrakstīts un mums visai klasei jāuzzīmē šis zīmējums! lai visiem maniem KLASES BIEDRIEM VEICAS!!! P.S. it īpaši MADARAI, RENĀTEI UN KATRĪNAI :*

 • Agate!!!, 29/09/2010 18:23

  un arī RŪTAI ;)

Komentāru pievienošana atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
 • Pasaku jaunumi
 • Pievienot Google