Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net

Jaunumi

Latvijas mērķis

Latvijas Televīzija ir izsludinājusi akciju "Latvijas mērķis", kurā aicina mūs visus domāt un teikt, kādu mērķi vēlamies uzstādīt un sasniegt, kādu gribam redzēt savu Latviju.

Šīs akcijas ietvaros arī mūsu portālā aicinām zīmēt Latvijas mērķi - kādu to redzam, gribam, cenšamies piepildīt. Lūdzu izmantojiet Zīmēšanas sadaļu, akcijas zīmējumu nosaucot "Latvijas mērķis". Atgādinām, ka zīmējumus saņemam no reģistrētiem lietotājiem. Piereģistrēties vari šeit.

Akcijas noslēgumā iesūtītie materiāli tiks apkopoti un nodoti Latvijas Valsts Prezidentam, ministriem un Saeimai.

Portāls pasakas.net priecājas, ka šo akciju ilustrē mūsu portālā atrastais zīmējums. Kopā ar LTV pateicamies astoņus gadus vecajai Ogres pamatskolas 2b klases skolniecei Danielai – Kristiānai Guščevai un viņas vecākiem par atļauju izmantot viņas Latvijas karoga zīmējumu par akcijas „Latvijas mērķis” zīmi. Pašas Danielas – Kristiānas mērķis ir kļūt par matemātikas skolotāju un mācīt, lai visiem būtu labi.

Pievienots: 05.05.2009

Komentāri

 • Pēteris, 06/05/2009 14:49

  Ideja pilnīgi noteikti ir laba un uzskatu, ka bērneim būtu jāpiedalas. Un viņu idejas visbiežāk ir interesantas un no sirds. Pats arī centīšos ko uzzīmēt ja sanāks. :)

 • elza, 06/05/2009 16:54

  Jā es arī pamēģināšu, tāpēc ka man patīk zīmēt jūru un kuģus un labus cilvēkus.

 • elza, 04/06/2009 13:52

  es lepojos

Komentāru pievienošana atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
 • Pasaku jaunumi
 • Pievienot Google