Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net

Jaunumi

Multeņu darbnīca

Piedāvājam noskatīties bērnu veidotas animācijas filmiņas. Varbūt tās iedvesmos radošām izpausmēm arī Tevi?

Pirmajā filmu daļā Tu vari vērot bērnu veidotas multfilmas, kas tapušas pasaulei draudzīgā veidā. Tās mums stāsta par ekoloģiskām problēmām veidā, kā to redz bērni.

Arī Tu, vērīgi paraugoties sev apkārt, vari atrast daudz noderīgu lietu radošām izpausmēm. Jo mēs vairāk izmantosim to, kas mums jau ir un mazāk pirksim jaunas lietas, jo mūsu zaļajai planētai būs daudz vieglāk mūs nest.

Otrajā filmu daļā bērni stāsta par dzīvi mežā, izmantojot dabā atrastas lietas. Īpaša vērība tiek pievērsta tiem zvēriem, kuri mīt Latvijas mežos.

Būsim saudzīgi pret dabu! Esot dabā, aiz sevis atstāsim vienīgi pēdu nospiedumus, bet neatstāsim gružus, atkritumus, nolauztus zarus!

Iedvesmu savām multfilmām bērni smēlās izdevniecības „liels un mazs” grāmatās „Latviešu zvēri” (autori - Inese Zandere un Mārtiņš Grauds) un „Resnais svešinieks jeb 5. A klases skolnieka Kristera, viņa draugu un nepārspējamā Cūkmena pārdzīvojumi un piedzīvojumi" (autors – Māris Bērziņš).

Projekta autori un realizētāji ir apvienība „multenkulten”, kuru gaitām Tu vari sekot arī twiterī   http://twitter.com/multenkultens

 

 

Pievienots: 10.09.2010

Komentāri

 • ĒRIKS, 22/09/2010 19:13

  ĒRIKS GUNITA

 • Evelīna, 09/10/2010 17:00

  Man patīk šis lieta.

 • edgars, 18/10/2010 19:57

  isklausās laba doma :)

 • edgars, 18/10/2010 19:57

  isklausās laba doma :)

Komentāru pievienošana atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
 • Pasaku jaunumi
 • Pievienot Google