Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net

Jaunumi

Pasakas.net iesaka izjādes ar zirgiem

Vasara ir tas laiks, kad varam dzīvoties pa āru, doties piknikos un dažādās ekskursijās, izbaudīt vēl neizbaudītas sajūtas. Pasaku portālam patīk un mēs iesakām izjādes ar zirgiem.

Izjādes ar zirgiem var būt gan jautrs un interesants vienas reizes pasākums, gan iespēja doties izjādēs regulāri, jo tas nostiprina stāju, uzlabo pašsajūtu, un tas ir veids kā iemācīties rūpēties par dzīvnieku un labāk izprast tos.

Rūpēties par zirgiem  var iemācīties apmeklējot treniņus, jo tajos apgūst gan to kā zirgu pareizi ķemmēt un notīrīt, gan kā apseglot, gan jāšanas iemaņas. Šādi treniņi ļauj ikvienam iemācīties labāk saprasties ar dzīvnieku un justies tuvāk dabai.

Izjādēm ar zirgiem mēs iesakām Zaļkalnu stalli. Šeit ir iespēja doties izjādēs gan pa laukumu, gan pa pļavām un mežu. Uz šīm izjādēt droši var doties kopā ar bērniem, jo bērnus var vizināt kopā ar instruktoru, kurš sēž ar bērnu kopā uz zirga vai izstruktors var zirgu turēt pie pavadas un bērns sēž seglos. Bērniem no 10 gadiem ir iespēja arī apmeklēt treniņus, kur var apgūt visas iemaņas. Bērniem jaunākiem par 10 gadiem, jāšana notiek tikai ar instruktoru klātbūtni.

Izbaudīsim vasaras sniegtās iespējas!

Zaļkalnu stallis atrodas Ogres rajonā, Elkšņos. Sīkāku informāciju var iegūt rakstot uz e-pastu zalkalnu_stallis@inbox.lv vai zvanot 26732299 pēc plkst. 10.00.  Izjāde maksā 7Ls stundā.

Pievienots: 04.07.2012

Komentāri

  • amanda, 12/07/2012 18:30

    es pati esmu jājusi ar zirgiem un tas ir forši !;^ )

  • cipla, 04/08/2012 16:47

    (:

Komentāru pievienošana atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
  • Pasaku jaunumi
  • Pievienot Google