Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net

Jaunumi

Pasaku portālā pasakas lasītas un klausītas vairāk nekā 10 miljonus reižu

Kopš 2007. gada novembra, kad pasakas.net uzsāka savu darbību, portālā pasakas lasītas un klausītas 8 129 710 reizes. Visvairāk lasītās un klausītās ir: Unas Jansones ierunātā „Pasaka par vērdiņu”, Māras Mennikas ierunātās „Sniegbaltīte” un „Sarkangalvīte” un Ievas Pļavnieces ierunātā „Kaķīša dzirnavas”. No pasaku krājumiem visvairāk klausītās ir Meža pasakas 921 767, kuras ierunājis Cūkmens, Lidija Pupure, Mārtiņš Daugulis un Antra Krūmiņa.

Pie pasakām bērni iemīļojuši arī animācijas studijas Dauka filmas, tās turpat 7 gadu laikā skatītas 12 652 391 reizi. No tā visvairāk skatītās ir „Fantadroms”, „Zelta sietiņš”, „Zaķīšu pirtiņa” un „Laimes lācis”.

Savukārt, no Latvijā populāru mūziķu iedziedātām šūpuļdziesmām, kas klausītas 1 625 310 reižu, vispopulārākās ir „Čuči, guli, mazais šmuli” Gunāra Kalniņa izpildījumā, „Sapņu kuģotājs” Tribes of the city izpildījumā,  „Cпят усталые игрушки, книжки спят” Aivara Krancmaņa izpildījumā un „Miega dziesma” Grindeks kora izpildījumā.

No audiogrāmatām, kas klausītas 2 485 069 reižu, visvairāk klausītās ir Astridas Lindgrēnes darbi „Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta”, „Brāļi Lauvassirdis” un citas, ko Baiba Geķe un Ingrīda Andriņa. Tāpat Pasaku portāla apmeklētājiem visvairāk paticis klausīties Džīnas Vebsteres „Garkājtētiņu”, ko ierunājusi Ieva Āva-Aniņa un Annas Brigaderes darbi „Maija un Paija” un citi. 

            Pasaku portāls savu darbību sāka 2007. gada vasarā, aicinot sociāli aktīvus un radošus cilvēkus veltīt laiku un balsi, ieskaņojot pasakas un dziesmas, kas bez maksas klausīšanai un lejuplādēšanai pieejams portāla mājaslapā. Projekta idejas autori – „Ideju Forums” (www.idejuforums.lv)  vēlas popularizēt literatūras lasīšanu un klausīšanos bērnu, pusaudžu vidū, rosinot interesi par grāmatu lasīšanu un dažādām radošām aktivitātēm.

 

Pasaku portāls saņēmis 7 Latvijas un ārvalstu apbalvojumus, tostarp Platīna peli, Golden Hammer, Prix Europa novērtējumu. 

 

Zīmējuma autore: Amanda Sedova, 9 gadi

Pievienots: 22.07.2013

Komentāri

  • d.....a, 04/09/2013 18:05

    :-)

Komentāru pievienošana atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
  • Pasaku jaunumi
  • Pievienot Google