Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net

Jaunumi

Pasaku rīti Marmelādes darbnīcā

Lai iepriecinātu katru mazo ķiparu, MARMELĀDES DARBNĪCA sadarbībā ar pasaku portālu www.pasakas.net ielūdz 20.februārī no pulksten 13 līdz 14 uz pirmo pasaku rītu GALERIJĀ CENTRS, trešajā stāvā blakus veikalam - darbnīcai MARMELĀDES DARBNĪCA. Un tā nebūs vienkārša pasaku lasīšana! Katram būs jāiziet cauri burvju pasaku vārtiem un jāizmanto slepenā parole. Kā to uzzināt, to sapratīsi atnākot.

Ieeja bez maksas. Būs neliela pasaku lasītava, kurā bērni var nākt un klausīties pasakas, zīmēt pasaku varoņus un piedalīties diskusijās.
Šis ir labdarības pasākums, projekts ir iekļauts kustībā “PAĒDUŠAI LATVIJAI”. Pasākumu laikā tiek vākti līdzekļi ģimenēm, kuras ir nonākušas finansiālās grūtībās.
Bērni var ziedot savas pasaku grāmatas tiem mazuļiem, kuriem vecāki tās šobrīd nevar nopirkt.

Katru sestdienu pasakas lasīs Latvijā mīlēti cilvēki - bērnu un pasaku draugi no aktieru un mūziķu aprindām. Rīta scenāriju un pasaku lasītājus uzzini www.marmeladesdarbnica.lv

Šonedēļ mazie pasaku klausītāji varēs satikties ar aktrisi Antu Krūmiņu. Un vēl – būs našķi, konkursi, protams, dāvanas un dažādi pārsteigumi!

Pasaku portālā varēsiet uzzināt arī par turpmākajiem pasaku rītiem!Pievienots: 16.02.2010

Komentāri

 • uz, 17/02/2010 09:10

  Tas jau priekš meitenēm :)

 • edgars, 17/02/2010 17:19

  Es esmu Edgars un es gribu jautāt kas tas par konkursu un vai es varu tajā piedalīties.Es būtu priecīgs lia jūs atsūtītu man atpakaļ.un kas tā jūsu draudzenīte kura ir apskatijusies pie manām vēstulēm.

 • endija, 18/02/2010 17:34

  es gribu atrast gailītis un vistiņa iet riekstot

 • sindija, 19/02/2010 13:50

  baigi forsi

 • KITIJA, 27/04/2010 14:05

  'Pasuti kādu spēli

Komentāru pievienošana atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
 • Pasaku jaunumi
 • Pievienot Google