Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net

Jaunumi

Raidījums "Ziņas bērniem"

Kā jau pēc nosaukuma var noprast, "Ziņas bērniem" galvenokārt paredzētas pašiem mazākajiem skatītājiem pirmsskolas un sākumskolas vecumā, tomēr garlaicīgi nebūs nevienam.

Studijas moderātori un ziņu korespondenti būs paši bērni, kuri aktīvi iesaistīsies arī ziņu satura veidošanā, lai tas būtu saistošs viņu interesēm. Ziņu studijā darbosies Rīgas 45. vidusskolas trešās klases audzēkņi Gusts Ābele un Elīna Krupina, savukārt ziņu korespondentu lomās iejutīsies bērni no visas Latvijas. Raidījuma jaunākajai korespondentei Martai Sipeniecei ir vien seši gadi.

Saturiski "Bērnu ziņas" būs klasisks ziņu raidījums par dažādām tēmām, kuras būs saistošas gan bērniem, gan viņu vecākiem.Studijas moderātoru sniegtā informācija mīsies ar ziņu sižetiem no konkrētām notikuma vietām. Atbilstoši ziņu raidījuma konceptam, sižeti tiks veidoti par dažādām tēmām. Iknedēļas ziņu izlaiduma saturs balstīsies uz konkrētās nedēļas aktuālākajiem notikumiem un tiks papildināts ar citiem auditoriju interesējošiem sižetiem. 

 

 

  

 

 

Pievienots: 27.03.2014

Komentāri

  • Aļona, 28/04/2014 19:07

    Bet ja nau tāda kanāla?Sakiet nu!Ko darīt?Pasakasnet nu nu nu!!!???!!!Hmmmmmm!

  • Gusts Ābele, 01/06/2014 20:19

    Es pats esmu Ziņas bērniem vadītājs Gusts. Man patīk, ka mums ir tik daudz fanu un atbalstītāju. Paldies www.pasakas.net, ka esat vieni no tiem! :)

Komentāru pievienošana atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
  • Pasaku jaunumi
  • Pievienot Google