Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net

Jaunumi

Rīgas svētkos bērnu diena

Ģimeniski mīļi un draiski koncertuzvedumi, piedaloties „Knīpām un knauķiem”, „Kukaiņi” dziedās dziesmiņas pašiem mazākajiem. Liepājas Leļļu teātra muzikālajā izrādē košais gailis no „Ābeces” vāka un no citas Galaktikas ieceļojis Nezinītis Iko. Milzīgas lelles – Lutausis, Velns, Vēji un citi iemīļoti lugas „Sprīdītis” varoņi Rīgas skolēnu pils teātra „Zīļuks” izrādē. Priecēs mazie dejotāji no deju kolektīva „Teiksmiņa” un sporta deju kluba „Dzintarjūra”. Bet visu iemīļotais „Brīnumskapis” ar Kaķīti Laķīti, Māsiņām Puteklītēm, Kāmi un peļu skolniecēm programmas radošā tēva un mūziķa Ingus Ulmaņa vadībā vērsies plkst. 17.00 ar bērnu dziesmām, dejām un dzeju.

 

Savukārt, aicinot izzināt, pētīt, veidot un meklēt, līdzdarbojoties radošajā tematisko aktivitāšu zonā, ikvienam svētku apmeklētājam būs iespēja piedalīties nākotnes Rīgas būvēšanā, vizināties velokartu trasē, ielūkoties zinātnes brīnumos, vērot lielo leļļu un talismanu gājienu, spēlēt neparastus mūzikas instrumentus, kā arī rotaļāties lielajā smilšu kastē.

 

Pasākuma apmeklētājus pārsteigs akrobātu trupas „Strange fruit” (Austrālija) pavisam neparasti un elpu aizraujoši priekšnesumi, apvienojot teātra, dejas un cirka elementus.

 

Ar pilnu svētku programmu var iepazīties Rīgas svētku oficiālajā interneta vietnē www.rigassvetki.lv.

 

Aktuālajām ziņām svētku dienās varēs sekot līdzi pilsētā izvietotajās informatīvajās teltīs, kā arī interneta vietnē www.kultura.riga.lv un sociālajos tīklos: www.twitter.com/rigassvetki, www.facebook.com/RigasSvetki.

 

 

Rīgas svētkus piedāvā Rīgas dome sadarbībā ar Rīgas Brīvostas pārvaldi un Rīgas Tūrisma Attīstības Biroju; organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar pasākumu veidotājiem – uzņēmumiem un sabiedriskām organizācijām. Informatīvi atbalsta: Uzziņu dienests 1188 un izdevniecība „RīgasViļņi”.

Svētku dienās, 16. un 17. augustā, pilsētas sabiedriskais transports būs bez maksas.

Pievienots: 14.08.2014

Komentāri

Komentāru pievienošana atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
  • Pasaku jaunumi
  • Pievienot Google