Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net

Jaunumi

Skaiti līdz miljons

Pirms pāris dienām saņēmām jauku ziņu no dziesmu autores Anitas Rezevskas – viņa kopā ar Bauskas bērnu un jauniešu centra vokālo studiju „Miljons” ir realizējusi jaunu projektu - studijas 15 gadu jubilejai veltītu, jaunu CD „Skaiti līdz miljons”. Visas dziesmas izpilda vokālā studija, kuriem talkā ir nākuši Latvijā pazīstami solisti – Evija Sloka, Baiba Vanaga, Normunds Rutulis, Kaspars Markševics, Inga Karpiča un Mārtiņš Jātnieks.

A.Rezevska stāsta: „Visa šī gada garumā studijas vadītāja un dziedātāji centīgi strādāja, lai varētu sagatvot un izdot šo, studijas darbības laikā pirmo CD. Sapņa realizēšanā no sirds palīdzēju gan es, gan mūsu draugi mūziķi, gan bērnu vecāki un sponsori. CD ir vienkārši lielisks  satura,  kvalitātes ziņā. Es no sirds priecājos, ka beidzot viņu fantastiskā darbošanās kļūs zināma arī citur Latvijā. Šis albums ir arī daļēja dāvana manai meitai un mazajam dēliņam, kuri bija tik mīļi un pacietīgi, ka ļāva man šīm lietām pievērtsies.”

Studijas vadītāja Māra Filipoviča norāda, ka mazie dziedātāji, no kuriem vairums pirmo reizi strādāja īstā ierakstu studijā, stāstīja, ka dziesmu ierakstīšana bija interesants, grūts, bet piedzīvojumiem bagāts process.

Pasaku portālā mēs Jums piedāvājam noklausīties četras dziesmas no jaunā CD:

Skaitāmpanti

Tu esi miljons mans

Rīausmas spārni

Sēd uz sliekšņa pasaciņa

Visas dziesmas vari atrast mūzikas sadaļā Skaiti līdz miljons.

Kā arī sekojiet līdzi informācijai, jo iespējams pavisam drīz būs kāds konkurss, kur varēs laimēt vokālās studijas CD „Skaiti līdz miljons”.

Klausāmies dziesmas, dejojam un dziedām līdz!

Pievienots: 02.12.2011

Komentāri

 • annucis, 05/01/2012 20:10

  Forši, bet žēl, man mājās nav tumbiņu. Nevaru klausīties.:(

 • Paula, 16/01/2012 20:55

  man patīk bilde!

 • merija, 29/03/2012 15:12

  jauki jau jauki tikai vai visiem patiks šī dziesma to gan es nezin pajautāju draudzenei vai viņai patīk bet viņa teica ka esot tā pārāk bērnišķīga dziesma priekš viņas vecuma un ka viņai tomēr nepatīkot , bet man gan iet pie sirds.

 • vikija, 11/04/2012 21:55

  baigi forši klausīšos katru sekundi! :D :) :))

Komentāru pievienošana atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
 • Pasaku jaunumi
 • Pievienot Google