Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net

Jaunumi

Turpinām balsot!

Šobrīd labo darbu konkursā ierindojamies 2.vietā, bet konkurenti min uz pēdām, tāpēc aicinām Jūs turpināt balsot! Ja konkursā savāksim pietiekami daudz balsu, portālā www.pasakas.net būs pieejamas visiem bez maksas krāsojamās lapas.

Mēs gribam Jums dot iespēju pasaku tēlus atdzīvināt krāsās. Mūsu mērķis ir izveidot uz pazīstamiem un iemīļotiem pasaku un animāciju filmu sižetiem balstītas krāsojamās lapas, kuras bez maksas būtu pieejamas lejuplādei portālā vai arī, izmantojot zīmēšanas rīku, būtu

Kā nobalsot?

1.)    Ja Tev ir savs profils portālā www.draugiem.lv, tad spied šeit: http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=454

2.)    Tu nonāksi mūsu projekta sadaļā

3.)    Spied uz pogas „BALSOT” un Tu būsi atdevis savu balsi par mūsu projektu.

UN

1.)    Tu vari nobalsot arī labdarības projekta LabieDarbi.lv balsojumu lapā:http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/pasakasnet-krasojamas-lapas-bernu-attistibai.html

2.)    Labajā ekrāna malā ir kontaktforma, kur ir jāievada Tavs telefona numurs. Nebaidies – balsošana ir bez maksas un Tavs telefona numurs ir drošībā.

3.)    Pēc tam spied „saņemt kodu (bez maksas)”

4.)    Tev atnāks SMS ar speciālo kodu

5.)    To ievadi kontaktformā un spied „BALSOT” un Tu būsi atdevis savu balsi par mūsu projektu.

Atceries, ka Tu par mūsu projektu vari nodot divas balsis – vienu draugiem.lv portālā un otru labiedarbi.lv mājas lapā, tāpēc izmanto abus balsošanas veidus.

Krāsošana bērnam palīdz veidot rokrakstu, attīsta rūpību, pacietību un precizitāti, kā arī palīdz attīstīt pirkstu un roku muskuļus un veicina krāsu uztveri un attēla izprašanu. Ar krāsām bērns pauž savas emocijas, kas var veicināt emocionālo attīstību. Tāpat, ja krāsojamās lapas izmanto grupu nodarbībām, tas var veicināt bērna socializēšanos ar citiem.

Ceram, ka mums kopā izdosies!

Pievienots: 14.08.2012

Komentāri

  • deina, 09/10/2012 21:30

    jābalso

Komentāru pievienošana atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
  • Pasaku jaunumi
  • Pievienot Google