Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net

Jaunumi

Neērtības radībiņām

Mēs esam ļoti dažādi un tajā pašā laikā ļoti līdzīgi. Jaunajā sadaļā Neērtības radībiņām atrodama plašāka informācija un animācijas klipi par cilvēkiem ar kustību un uztveres traucējumiem. Šie klipi stāsta par to, kāda ir ikdiena cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kas viņiem nepieciešams, lai justos labi un ērti. Animācijas klipi tuvāk iepazīstina ar cilvēkiem, kuri dzīvo starp mums.

Portāla sadaļa tapusi pēc Lielbritānijas vēstniecības iniciatīvas un ar tās atbalstu, un tajā izmantoti britu fonda “Leonard Cheshire Disability” materiāli, tāpēc šie materiāli ir angļu valodā ar subtitriem latviski.

Apakšsadaļā Palīgs skolotājiem Izglītības attīstības centra speciālisti ir sagatavojuši metodisku materiālu animācijas klipu izmantošanai darbā ar bērniem, jauniešiem, vecākiem, aizbildņiem, sociāliem darbiniekiem, pedagogiem un citiem interesentiem. Skolotāji tiek aicināti izmantot klipus un portālā atrodamo informāciju, lai mācību procesā un ikdienas sarunās runātu par dažādām cilvēku vajadzībām un to, kā palīdzēt cilvēkiem ar īpašām vajadzībām justies ērtāk.


Pievienots: 17.04.2009

Komentāri

 • intars, 19/04/2009 13:19

  intars

 • stefanija, 20/04/2009 14:03

  loti labi ka jūs esat šādu sadaļu izveidojuši citiem kam ir grutāk! :)

 • saule, 21/04/2009 00:01

  Sirsnīgi un vajadzīgi klipiņi, paldies. Lai Jums izdodas arī turpmāk.

 • sintija, 01/05/2009 14:52

  Laba pasacina.

 • Skolotāja, 16/05/2009 20:04

  Gribu teikt milzīgu paldies Inese Eglītei, kura skolotāju konferencē brīnišķīgi stāstīja par portāla izmantošanu mācību procesā. Aizrautīgais stāstījums ir iedvesmojis arī mani!Jo tas ir, manuprāt, pats vērtīgākais!Paldies!

Komentāru pievienošana atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
 • Pasaku jaunumi
 • Pievienot Google