Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.netŠajā sadaļā atradīsi ieteikumus, kā animācijas klipus Neērtības radībiņām izmantot nodarbībās ar bērniem un jauniešiem, skolotājiem un vecākiem.


Ieteikumu mērķis ir skolās, bērnu un jauniešu, vecāku un aizbildņu vidū, kā arī plašākā sabiedrībā rosināt padziļinātas diskusijas par videoklipos ietvertajām problēmām. Tikai runājot par tādiem aktuāliem jautājumiem kā vides pieejamība cilvēkiem ar invaliditāti, izglītība visiem, attieksmes maiņa pret dažādību, sekss un invaliditāte, pielāgošanās un mācības, mēs visi kopā varam tos labāk izprast. Varam mainīt savu attieksmi un palīdzēt labāk justies ikvienam mūsu sabiedrībā.

Izglītības attīstības centrs ierosmei piedāvā dažus piemērus, kā multiplikācijas filmiņas izmantot klases audzinātāja stundās, vecāku sapulcēs, metodisko apvienību sanāksmēs, projekta nedēļās, karjeras dienās jauniešiem, pašvaldību organizētos pasākumos, mācību priekšmetu stundās – bioloģijā, sociālās zinībās, angļu valodas stundās, ētikā u.c.

Visu vecumu skolēniem

Sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas skolēniem

Sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas skolēniem (2)

Sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas skolēniem (3)

Pamatskolas un vidusskolas skolēniem

Vidusskolēniem

Skolēniem projektu nedēļā

Skolotājiem un skolas personālam

Vecākiem

 

 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
  • Pasaku jaunumi
  • Pievienot Google