Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net
 • Flyzzz
  Mušššas (Flyzzz)
  ar hameleonu Kallumu


  Palīdzi hameleonam Kallumam noķert pēc iespējas vairāk mušas un lapsenes. Spēli var spēlēt divos veidos.
  Play game (visual version)” - Pārvieto mērķi ar peli vai bultiņu taustiņiem. Kad mērķis ir notēmēts uz mušu, spied uz peles kreisā taustiņa vai „Space” taustiņa.
  Audio Only Game” - Mušas nevar redzēt. Mušu atrašanās vietu var noteikt pēc tā, cik skaļi tā dīc. Kad skaņa ir visstiprākā, spied uz peles kreisā taustiņa vai „Space” taustiņa.

 • Peanut pickup

  Riekstu vākšana
  (Peanut Pickup)
  ar peli Milliju


  Šajā spēlē pelei Millijai jāpalīdz pacienāt ziloni ar pēc iespējas vairāk riekstiem 60 sekunžu laikā. Pārvieto Milliju pa labi un pa kreisi ar peli vai bultiņu taustiņiem. Lai riekstu pamestu zilonim, izmanto peles taustiņu vai „Space” taustiņu. Uzmanies no zaļajiem riekstiem – zilonis tos nevar ciest.

  Ja vēlies spēli nospēlēt vēlreiz, spied pogu „Play Again”.

 • Fishing fiasco

  Makšķerēšanas neveiksme
  (Fishing Fiasco)
  ar garneli Soniju

  Sonijam jāpalīdz izglābt pēc iespējas vairāk zivis. Tās ir izsalkušas un grib noķert ēsmu.

  Pārvieto Soniju pa labi un pa kreisi ar bultiņu taustiņiem. Spied taustiņu ar bultiņu uz augšu, lai Sonijs palēktos un paglābtu zivi no āķa. Par katru zivi pienākas viens vai vairāki punkti. Uzmanies no haizivīm, kas aizbaida zivis.

 • Sweetshop sweep

  Saldumu veikals
  (Sweetshop Sweep)
  ar bruņurupuci Timu

  Šajā spēlē Tims vēlas dabūt kādu saldumu saviem bērniem. Taču iekļūt veikalā traucē liels pakāpiens. Palīdzi Timam ielēkt veikalā cik vien tālu iespējams.

  Lai sāktu Tima skrējienu, spied peles vai „Space” taustiņu. Lai pirms augstā pakāpiena Tims palēktos, turi taustiņu (uz peles vai „Space” taustiņu). Atlaid taustiņu, kad mērinstruments kreisajā pusē rāda vajadzīgo leņķi. Uzmanies, lai Tims neuzskrien pakāpienam vai nenoliecas pārāk tālu.

 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
 • Pasaku jaunumi
 • Pievienot Google