Šī ir oriģinālās lapas neoficiālā statiskā kopija. Jautājumi/ieteikumi/pretenzijas: @virtulis vai danko@very.lv. 10 GiB torrents ar visu, kas ir.
Pasakas.net

Jaunumi

Suminot pavasari!

     „Vai var vēl muļķīgāk izpostīt savu laimi, kā to izdarīja Pienenīte? Cilvēki, esiet jūs gudrāki un mācieties no Pienenītes nelaimes, ka mīlestība ir kā cīruļa dziesma, skaista bez vārdiem, un, kad to dzirdat, aizlieciet plaukstu pār acīm un klausieties, kamēr laimes asaras norit pār vaigu.” („Pienenīte”) Šī un vēl daudzas citas Annas Sakses pasakas stāsta mums par laimi, mīlestību, sevis ziedošanu mērķim. Katra pasaka ir kā jauna atklāsme par savu dzīvi, spēju saklausīt un ieklausīties sevī un līdzcilvēkos. Lasot "Ziedu pasakas", lasītājam ir brīnišķīga iespēja kļūt par burvju dārza apmeklētāju, izjust dabas skaistumu. Kā atzīst pati rakstniece: "Pasakā, tāpat kā lielajā literatūrā, var atrast visu - gan tautas gudrību, gan romantiku, gan cilvēku raksturus.”

    Pavasarīgs sveiciens ar Annas Sakses pasakām - "Hiacinte", "Narcise", "Pienenīte", "Sniegpulkstenīte", "Vijolīte", "Zaķa kāposti", "Tītenis", "Magone", "Ūdensroze", "Kurpītes", "Persijas ceriņš", "Peonija", "Lillija"un "Jasmīns".

    Pasakas stāsta Ineta Ķirse.

    Zīmējuma autore - Ilze.

Pievienots: 22.04.2008

Komentāri

 • kārlis, 22/04/2008 19:11

  cik skaisti teikts - sumināt pavasari!!labās pasakas!

 • mareks, 24/04/2008 14:06

  āra ļoti jauks laiks, bet pasakas man ari patik

 • ANCE, 22/05/2008 18:35

  BAIGI FORSI

Komentāru pievienošana atļauta tikai reģistrētiem lietotājiem.
 

Izmantošana nekomerciāliem mērķiem. Atsauce uz biedrību Ideju Forums obligāta.
e-pasts pasakas@pasakas.net 

Informācija grāmatu autoriem un tulkiem Mūsu draugi
Autortiesības © 2019 Ugunsmūris. Visas tiesības aizsargātas. Cube Systems – web dizains un izstrāde
 • Pasaku jaunumi
 • Pievienot Google